VERMINEX SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD DDD

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami. Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Nasze działania przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i europejskiego, nasza wiedza wciąż jest wzbogacana o nowe kwalifikacje poprzez system specjalistycznych szkoleń, wykładów i seminariów.

Proponując Państwu nową jakość usług zapewniamy o naszym zaangażowaniu, dyspozycyjności, profesjonalizmie, a nader wszystko skuteczności. Zapewniamy pełną dokumentację (zakresy prac i kontroli, schematy i plany, protokoły powykonawcze, instrukcje postępowania, itd.), monitoring, służymy doradztwem z zakresu profilaktyki.

Usługi wykonujemy metodami i technikami odpowiednimi do warunków technicznych danego obiektu oraz liczebności szkodników. Wysoki standard naszych usług polega na dążeniu do najwyższej skuteczności, absolutnego bezpieczeństwa i możliwie najniższej uciążliwości wykonywanych przez nas zabiegów. Takie efekty osiągamy stosując tylko najnowocześniejsze środki, produkowane przez renomowane firmy światowe i polskie.
Wykonując zabiegi stosujemy się do zaleceń PZH dotyczących doboru środków, odpowiednich stężeń, dopuszczalnych ilości i sposobu zastosowania.