USUWANIE GNIAZD OS I SZERSZENI

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym usuwaniem gniazd os i szerszeni, likwidujemy gniazda osowatych bez rozbiórki czy jakiegokolwiek uszkadzania elementów dachu lub elewacji.

Jeżeli zauważyli Państwo w swoim otoczeniu wzmożoną liczbę os lub szerszeni, to może oznaczać, że gdzieś w pobliżu znajduje się ich gniazdo. Aby usunąć gniazdo należy je najpierw zlokalizować. Lokalizujemy je gdy co najmniej kilka sztuk owadów (2-3 sztuki) wlatują lub wylatują przez otwór który prowadzi do gniazda (przeważnie jest to jeden otwór) otwór ten może znajdować się w podsufitce dachu, pod dachówką, w szczycie dachu, w kratce wentylacyjnej lub w ziemi.

Zwalczanie uciążliwego problemu, jakim są gniazda os czy szerszeni, na własną rękę może skutkować doznaniem dotkliwych obrażeń, użądlenie przez osę lub szerszenia jest niebezpieczne dla osób które uczulone są na jad owadów błonoszkrzydłych – może wywołać wstrząs anafilaktyczny a następnie śmierć. dlatego zachęcamy do skorzystania z szerokiej gamy profesjonalnych usług, oferowanych przez naszą firmę

 


Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ

tel. 506 401 405, 696 254 828

[/col] [/row]